Product Details
General Information
| Colour | Assorted |
| Product colour | Black, Blue, Green, Red, White, Yellow |
| Width | 150 mm |
| Height | 150 mm |
| Package dimensions (WxDxH) | 192 x 7 x 192 mm |
| Package weight | 300 g |
| Quantity per pack | 6 pc(s) |
Product Information
| Brand | Nobo |
| Type | Accessories |
Description
Bring your plan to life with colour! Cut into any shapes you require. Pack of 6.
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.