‹ Prev
Next ›
Leitz WOW Ring Binder A4 Maxi 2 D-Ring Size 25mm for 250 Sheets Assorted
Currently out of Stock
Non-Returnable
- Give your workplace or your home the WOW factor with this range of products in striking and stylish colours
- 2 D Ring mechanism
- Stylish spine label and dual colour cover
- 25 mm, 2 D Ring mechanism
- 230 A4 sheet capacity (80 gsm)
- StockCode: LZ32919
| Size | Price | Qty | |
|---|---|---|---|
| Pack of 10 | £71.60 |
|
|
| Individual Items | £42.80 |
|
Product Details
General Information
| Colour | Assorted |
| Product colour | Multicolour |
| Width | 275 mm |
| Depth | 318 mm |
| Height | 40 mm |
Product Information
| Brand | Leitz |
| Type | Binder |
Description
- Give your workplace or your home the WOW factor with this range of products in striking and stylish colours - 2 D Ring mechanism - Stylish spine label and dual colour cover - 25 mm, 2 D Ring mechanism - 230 A4 sheet capacity (80 gsm)
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.