27% Off
‹ Prev
Next ›
Epson ERC05B Ribbon Cartridge Black C43S015352
Currently out of Stock
- Works with Original
- Epson
- Impact Printer: M-150II - M-180
- Epson
- Ultra-compact size
- Quality ink for high-speed applications
- Compatible with M-150II series
- Black print ribbon for Epson mini dot matrix printers
- Colour: Black
£1.36
RRP: £1.85
Inc. VAT £1.63
Product Details
General Information
| Colour | Black |
| Compatibility | M-150II |
| Printing colours | Black |
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| Brand compatibility | Epson |
| Package width | 80 mm |
| Package depth | 100 mm |
| Package height | 10 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Products per pallet | 4000 pc(s) |
| Products per pallet layer | 1000 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Minimum order quantity | 200 pc(s) |
Product Information
| Brand | Epson |
| Type | Accessories |
Description
Genuine Epson black printer cartridge for M-150 Series kiosk printers.
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.