12% Off
‹ Prev
Next ›
Canon A4 Photo Paper Plus Glossy 260gsm (Pack of 20) 2311B019
12 Stock Available
Non-Returnable
- High gloss finish
- Excellent match for Canon Lucia & ChromaLife100+ inks
- Real photo look and feel with saturated blacks & lively colours
- Superior quality photo printing
£14.43
RRP: £16.38
Inc. VAT £17.32
Product Details
General Information
| Finish type | Gloss |
| Media weight | 260 g/m² |
| Paper size | A4 |
| Product colour | White |
| Sheets per pack | 20 sheets |
| Compatible products | - Bubble Jet |
| Width | 210 mm |
| Height | 297 mm |
| Harmonized System (HS) code | 37032000 |
Product Information
| Brand | Canon |
| Type | Photo Paper |
Description
Canon's Photo Paper Plus Glossy II is the perfect photo paper for superior quality output with a glossy finish. It provides the perfect finish for digital photographs and all your reprints.
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.