‹ Prev
Next ›
Brother P-Touch TZe Lam Tape Cassette 9mm x 8m Black on Yellow Tape TZE621
37 Stock Available
- Black on yellow 9mm gloss tape to fit PT1000/1950/200/220/2450/2480/300/310/340/350/ 3600/540/9200/
- Black on yellow 9mm gloss tape to fit PT1000/1950/200/220/2450/2480/300/310/340/350/
£11.90
Inc. VAT £14.28
Product Details
General Information
| Colour | Black/Yellow |
| Tape type | TZ |
| Country of origin | China |
| Width | 172 mm |
| Depth | 108 mm |
| Height | 335 mm |
| Weight | 422 g |
| Package weight | 514 g |
| Tape size | 9 mm |
Product Information
| Brand | Brother |
| Type | Label Tape |
Description
Brother’s unique, patented TZ tapes are designed to be extra hard wearing. Features: gloss laminated labelling tape; black on yellow; 9 mm width and 8m length.
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.